Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/panios/domains/infovisiems.lt/public_html/wp-content/themes/bezel/header.php on line 35

Warning: file_get_contents(http://anti-adblock.adnow.com/aadbAdnow.php?ids=563389,563390,563391,563392): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/panios/domains/infovisiems.lt/public_html/wp-content/themes/bezel/header.php on line 35

Arūnas Valinskas atvirai apie – nelovadienius, problemas šeimoje ir panišką baimę gimus anūkei

 A. Valinskas apie santuoką: „Būna ir nekalbadieniai, ir nelovadieniai“.

Pažvelgus į Ingą ir Arūną Valinskus daugeliui neapsiverstų liežuvis pavadinti jų seneliais – jiedu itin jaunatviški, žavūs ir energingi.

Tačiau būtent senelių pareigos ir yra naujausia likimo dovana Ingai ir Arūnui – garsios poros sūnus Arūnas su žmona Viktorija neseniai susilaukė dukters. Tik TV3 gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ šeimyninis duetas sutiko duoti pirmąjį interviu apie naujus potyrius, tapus seneliais.

A. Valinskas pasakojo, jog tapus seneliu apėmė puikios emocijos, tačiau pripažįsta, kad jo tėvai, išvydę proanūkę, turbūt susijaudino kiek daugiau, nei jis pats su Inga.

„Arūnas Valinskas paniškai bijo „susileisti“, – pokalbio metu su šypsena vyro pasakojimą replikavo I. Valinskienė.

 A. Valinskas apie santuoką: „Būna ir nekalbadieniai, ir nelovadieniai“.

O koks gi tas paniškai bijantis „susileisti“ Arūnas Valinskas jo žmonos Ingos akimis?

„Jis yra absoliučiai sunkaus charakterio žmogus, tad su tokiu žmogumi gyventi yra sudėtinga“, – savo vyro portretą atvirai laidoje piešė Inga. Moteris tikino – charakterio sudėtingumas jai nėra priežastis mažiau mylėti savo vyrą. Priešingai, su tokiu žmogumi gyventi išties nenuobodu.

 A. Valinskas apie santuoką: „Būna ir nekalbadieniai, ir nelovadieniai“.

Kaip ir visuose namuose bei šeimose, taip ir pas Valinskus būna visko. Vienas problemas jie išsprendžia gana greitai ir paprastai, su kitomis, deja, tenka padirbėti ilgiau.

„Nėra namų be dūmų. Būna ir nekalbadieniai, ir nelovadieniai. Visko būna… Tačiau kvailiausia, ką gali padaryti vyras, susipykęs su žmona, tai bėgti pas savo mamą ir guostis, kokią blogą moterį išsirinko.

Problemas pora turi spręsti tarpusavyje. Jei bėdos sprendžiamos į jas įtraukiant kitus žmones, tai problemos tik dar labiau gilinamos“,– laidoje pasakojo Arūnas.

Nors Arūno ir Ingos santykiuose netrūksta išbandymų, laidoje Arūnas pasakojo, jog dėl žmonos jos laimės jis pasiryžęs, ko gero, viskam. Pasirodo, žinomas TV laidų prodiuseris bei vedėjas yra tikras staigmenų asas.

Štai paskutiniojo gimtadienio proga jis žmonai įteikė ypatingą dovaną – Ingos vardinių kvepalų liniją. Ir tai ne vienintelė staigmena, kuria Arūnas per tiek metų yra paruošęs Ingai.

Prieš dvejus metus, 50-tojo jubiliejaus proga, vyras surengė Ingos koncertus didžiausiuose Lietuvos miestuose, o šiais metais Inga vėl turi progą leistis į muzikinę avantiūrą po šalies arenas, į kurias pasiklausyti aksominio dainininkės balso traukia tūkstantinės minios.

„Jeigu moteris šalia vyro yra laiminga ir tu esi to priežastis, tai gali gyvenime sau užsidėti pliusą“, – apie savo žmonos laimę atviravo Arūnas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *