Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/panios/domains/infovisiems.lt/public_html/wp-content/themes/bezel/header.php on line 35

Warning: file_get_contents(http://anti-adblock.adnow.com/aadbAdnow.php?ids=563389,563390,563391,563392): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/panios/domains/infovisiems.lt/public_html/wp-content/themes/bezel/header.php on line 35

Pamokymas apie tai, kad viskas, kas daroma – tik į gera

Kartą vienas žmogus pateko į laivo katastrofą ir bangų buvo išmestas į negyvenamą salą. Jis vienintelis liko gyvas ir be perstojo meldėsi, kad Dievas jį išgelbėtų. Kasdien žiūrėdavo jis į horizontą tikėdamasis, kad pamatys atplaukiantį į pagalbą laivą.

Galutinai išsekęs žmogus nusprendė pasistatyti iš lentų, kurias išmetė į krantą nuskendus laivui, pašiūrę. Bet kartą grįžęs į krantą po maisto paieškų jis pamatė, kad jo pašiūrę apgaubusios liepsnos – dūmai stulpu kilo į dangų.

Baisiausia, kad kartu su pašiūre sudegė visi likę jo daiktai. Jis liko be nieko. Žmogus daugiau negalėjo suvaldyti savo nevilties ir pykčio:

– Dieve, kaip Tu galėjai šitaip su manim pasielgti? – raudojo jis.

Bet kitą rytą jį pažadino laivo švilpukas. Laivas plaukė prie salos, kad jį išgelbėtų.

– Kaip jūs sužinojote, kad aš čia? – paklausė žmogus jūreivių.

– Mes pamatėme dūmų signalą, – atsakė jie.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *