Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/panios/domains/infovisiems.lt/public_html/wp-content/themes/bezel/header.php on line 35

Warning: file_get_contents(http://anti-adblock.adnow.com/aadbAdnow.php?ids=563389,563390,563391,563392): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/panios/domains/infovisiems.lt/public_html/wp-content/themes/bezel/header.php on line 35

Į kurią pusę sukasi ratas? Tai rodo, ar standartiškai mąstote

Ar akys jus apgauna, ar paveikslėlis iš tiesų sukasi? Nekankinsime – iš tiesų paveikslėlio sukimasis yra optinė iliuzija. Tačiau į kurią pusę jis sukasi? Pasirodo, skirtingi žmonės mato skirtingą sukimąsi.

Optinių iliuzijų matymas gali keistis priklausomai nuo jūsų mąstymo. Be to, jos gali atskleisti, kuria smegenų puse labiau naudojatės.

Kaip jums atrodo, į kurią pusę sukasi ratas šiame paveikslėlyje? Pagal laikrodžio rodyklę ar prieš?

Prieš laikrodžio rodyklę

Jeigu paveikslėlis jums sukasi iš dešinės į kairę, t. y. prieš laikrodžio rodyklę, jūs esate laisvas mąstytojas ir mėgstate mąstyti nestandartiškai. Jums patinka svajoti ir duoti laisvę savo vaizduotei.

Pagal laikrodžio rodyklę

Jeigu paveikslėlis jums sukasi pagal laikrodžio rodyklę, t. y. iš kairės į dešinę, jums patinka visur ieškoti logikos. Gyvenime jūs stengiatės surasti tvarką chaose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *